Oblečte své zaměstnanceKdyž se projdete po většině firem, téměř všude najdete zaměstnance oblečené ve firemním oblečení. Stačí mít třeba tričko s nášivkou firmy, aby každý návštěvník věděl, na koho se v případě potřeby může obrátit. Navíc se ne všude všichni znají, takže je vždycky liší svoje zaměstnance odlišit právě třeba tričkem s nášivkou a jmenovkou. Jestli zatím vaši zaměstnanci nemají svoje oblečení do práce, můžete jim ho dopřát. Nabízíme vám reklamní textil v mnoha provedeních a barvách.

barevná trička

Na celý rok
U nás najdete kvalitní bavlněné oblečení s vysokou gramáží. To znamená, že dlouho vydrží a neroztáhne se už po prvním vyprání. Je potřeba volit takové materiály, které jsou stabilní a které budou na těle pohodlné. A přesně takové oblečení najdete u nás. Nechte svoji zaměstnance aby se u vás ve firmě cítili pohodlně a dopřejte jim opravdu příjemná trička, mikiny nebo třeba čepice. Prohlédněte si kompletní nabídku a vyberte svým zaměstnancům oblečení, ve kterém se jim bude příjemně pracovat.

Proč na oblečení něco natisknout?
Textil můžete mít potištěný a nebo na něm může být nášivka. Většinou firmy volí svoje logo a název, protože jde o snadno zapamatovatelné údaje. Reklamní textilie jsou i skvělým dárkem pro zákazníky. Stačí zvolit vhodnou barvu a styl a hned máte třeba dárek k Vánocům. Textil u nás najdete v mnoha podobách, a to třeba ve formě tašek na nákupy. Našimi promo dárky potěšíte každého, a navíc jde o dárky za dobré ceny.

žena zástěra

Inspiruje se
Pokud nevíte co svým zaměstnancům dopřát, inspirujte se třeba v jiných firmách. Každá firma občas dopřeje zaměstnancům něco co určitě využijí. A právě textilie jsou jednou z věcí, která je mezi zaměstnanci opravdu velmi oblíbená. I kdyby měli lidé nosit reklamní tričko nebo třeba čepici třeba jen doma, stále takový dárek udělá službu a i tak bude vaše firma vidět.