Kontrola filtraceJe nutno projít všechny hadice, přípojky a propojky a já nevím co ještě všechno. A nakonec je třeba zkontrolovat a vyzkoušet srdce celého bazénu, totiž filtraci. Ta totiž dělá tu největší práci, ale zase je na druhé straně fakt, že sama o sobě by toho tolik zase nezmohla. Musí mít k sobě další pomocníky. Ti ovšem kontrolu nepotřebují.

dítě u vody

Dá se předpokládat, že máte filtraci pískovou. Ti, kteří mají bazény menší, mohou mít ještě kartušovou, i když ta je na provoz samotný nákladnější. Nyní je třeba kartuše asi vyměnit, to ovšem záleží na jejich stavu. Ale nejlepší je prostě dát do filtrace novou. Je to řešení skutečně nejrychlejší. Pokud ovšem nechcete, je nutno ji vyjmout a propláchnout. Tak je připravena k použití a tím pádem se může zapojit do provozu.

Pískové filtrace, to je ovšem něco jiného. Vy sami víte, jak dlouho v ní máte písek a jak často je v provozu. Měli byste tušit kolik kubíků filtrací prošlo a jak vloni pracovala. Pokud usoudíte, že nový písek netřeba, měl by se alespoň propláchnout. Už z toho důvodu, že dlouho ležel, a tak mu dáme možnost se připravit. Je lépe udělat to pořádně, raději i nadvakrát. Vždyť nám bude čistit obrovskou spoustu vody. Takže si tu očistu zcela jistě zaslouží. Písek pak dáme zpět a máme vystaráno.

pod vodou

Pokud jste usoudili, že je potřeba nový, tak si klikněte na odkaz, který je výše v textu. Ano, je jinak barevný. Tímto budete přeneseni na stránky prodejce písku do filtrace a zde už se můžete nejprve porozhlédnout. Mimo písku je zde totiž k mání další obrovská spousta věcí. A pokud jste na něco zapomněli, zde to naleznete. Takže se rozkoukejte a směle objednávejte. Nakonec i ten tolik potřebný písek. Můžete si samozřejmě vybrat z vícero https://www.slevomat.cz/akce/1197296-roztomile-detske-papuce-ve-vicero-barvach nabídek. Pak už stačí jen vybrané zboží zaplatit a je to hotovo. Pak už jen počkáte, až vám požadované věci přivezou.