Zveme kouzelníka na seznamovací večírekSeznamky na Internetu jsou jednou z možností, jak dát dohromady partnerský pár, ale my bychom vám rádi naznačili, že existuje možná ještě efektivnější proces, a sice seznamování lidí v rámci skupin, kde se lidé již znají. Co tím máme na mysli? Kupříkladu si rozumíte s vašimi kolegy v práci, a mezi nimi se vyskytuje žena, která je osamělá, hledá partnera k seznámení, a vy o někom víte z okruhu vašich blízkých, například v příbuzenstvu.

kouzelník na seznamovacím večírku

Jelikož oba dva seznamovací adepty dobře znáte, dokážete odhadnout, zda by si padli navzájem do oka, a mohlo z toho něco pozitivního vzejít. A to je báječná příležitost k tomu, uspořádat malý večírek, v seznamovacím duchu, kam přizvete i další přátele či příbuzné, aby tu byla zajímavější atmosféra. V takovém prostředí budou mít lidé k sobě blíž, mohou se navzájem více otevřít a lépe se poznávat.

seznamovací večírek

Mikromagie – dobrý nápad může vzejít i z možnosti pozvat na večírek kouzelníka na ukázku mikromagie Váš kouzelník, či klasické kouzelnické vystoupení. Kouzelníci mají tu zvláštní moc oslovovat publikum a zapůsobit na něj tak, aby se lidé dokázali lépe bavit, a aby dosud strnulý průběh akce vzal rychlejší a hlavně poutavější spád. Oslavy a večírky jsou od toho, abychom se uvolnili a pobavili, a to i bez alkoholu. V zásadě vám ani alkohol příliš nedoporučujeme, zvláště ne u seznamovacích párty, protože se tím výrazně zkreslí vnímání reality, a u seznamování je právě pravdivost zásadním faktorem v rozhodovacím procesu, zda je partner pro mě vhodný, či nikoli.

Výhodou kouzelnického řemesla je fakt, že si kouzelníka můžete pozvat, kam chcete. Přijede za vámi jak do města, tak třeba i do hor, pokud se odhodláte seznamovat vaše blízké v Krkonoších na Pěnkavčím vrchu, kam se dostanete jen lanovkou, anebo na jiném odlehlém místě v krásné přírodě. Kouzelník by právě tam mohl uvítat výhodu hezčího a komornějšího prostředí ke své kouzelnické produkci.