Kde najdeme nejlepší barber shop na Praze 6?To jak vypadáme je velmi důležité. A společnost tomu přikládá čím dál větší pozornost. To, jak vypadáme o nás hodně vypovídá. A to nejen našemu okolí, ale i samozřejmě našim zaměstnavatelům i naším kolegům. A je to jistě i znakem pro nás. Jistě se budeme cítit o mnoho lépe pokud budeme vypadat dobře. A nejen, že nám to dodá pocit sebe hodnoty, ale získáme tímto způsobem i sebevědomí, které by nám v opačném případě mohlo scházet. A už to dávno není jen doménou žen. I muži se cítí mnohem lépe když jsou upraveni a příjemně voní. A také kontakt a vyjednávání s takovým mužem je mnohem příjemnější, ale bohužel je ve společnosti mužů pořád rozšířen takový nesmysl, že muž by měl smrdět. A že pokud tomu tak není, je prostě zženštilý. Přitom je to taková hloupost. A muž by měl být krásně upraven, pokud chce na svoje okolí působit pozitivně.

barber shop

A tak si muži hodně oblíbili podniky, které se nazývají barber shopy. V něm se můžete nechat stylově ostříhat, a ještě k tomu oholit. A to mnohdy dost netradičně. A kam za zážitkem z barber shopu v Praze 6 Thecrownbarbershop? Co takhle zkusit podnik, který se jmenuje Marcus? A jaké služby tam budou pro vás k dispozici? Tento podnik zaměstnává pět skvělých holičů, kterým jde opravdu jejich práce od ruky. A jejich cílem je získat si svoje zákazníky tím, že jsou schopni pro ně vybudovat pohodové prostředí, kam se budou rádi vracet. Pro ně to není jenom práce, chtějí vám vykouzlit úsměv na tváři. A budou po vás chtít abyste si jen užívali. Nebudou se pyšnit nějakou luxusní okázalostí, ale vytvoří vám prostředí, kde si nebudou na nic hrát.

střih v barber shopu

Jejich služby jsou střih a holení. A za tento celkový servis u nich budete platit okolo 1100Kč. A pokud si vyberete jen jednu z variant ceny se pohybují 550Kč za holení a úpravu vousů. A za 650Kč se můžete těšit nejen na stylový střih, ale také je v ceně zahrnuto mytí vlasů spolu s tonikem na vlasy a také konečný styling. A pokud budete chtít nechat upravit i svoje dítě připravte si prosím zase 550Kč za dětský střih. A podívat se k nim můžete vždycky od devíti do sedmi hodin večer každý den v týdnu. A pokud možno vždy se dopředu objednejte. Nejen, že to je slušnost, ale tak získáte jistotu, že se na vás dostane řada. A budete mít možnost si vybrat termín který bude vyhovovat jenom vám.