Hypotéka na bydleníChtěli byste bydlet ve velkém domě anebo v malém bytě? Tady také záleží pak samozřejmě na tom, jestli chcete platit hypotéku anebo jestli chcete bydlet v nájmu. Je opravdu hodně lidí a také jsou různé názory na žití a bydlení. A slýchám názory, že právě mnoho lidí by chtělo bydlet ve vlastním domě. Že by chtěli si tento dům koupit. Koupit dům anebo malý byt, jenomže také potom slyším názor, že třeba někdo chce mít veliký dům, ale nechce si brát vůbec žádnou hypotéku. A nejhorší na tom je, když třeba člověk nemá ani žádné spoření anebo nemá našetřené peníze bokem.

Co říkáte na domeček u moře?

Podle mého názoru je opravdu veliká chyba, když lidé nemají dané peníze bokem. Protože když máte dané peníze bokem, tak to potom znamená, že na nějaké nenadálé výdaje alespoň budete mít finance. Já sama jsem si řekla, že bych také chtěla bydlet sama v nějakém domečku. Nebankovní hypotéka prý pro mě může být opravdu vhodná. Já jsem si říkala, že bych spíše do hypotéky chtěla jít, až budu mít partnera. I když nebankovní hypotéka je prý velice populární. A vyplatí se. Tak jsem se bála si ji vzít sama, ale raději jsem se podívala na webové stránky nebankovnihypoteky.cz, kde najdete další nebankovní hypotéky anebo další hypotéky, které vy si můžete vybrat.

Líbí se mi velké rustikální domy.

Já sama jsem si řekla, že pro mě nebankovní hypotéka bude vhodná. Moje kamarádka ji má, a dokonce můj bratr ji má také. Má to tedy zatím ještě v jednání, že by měl zájem o nebankovní hypotéku. On má partnerku a čekají spolu dítě, takže samozřejmě chápu, že už také chtějí bydlet ve svém. Oni bydlí zatím v garsonce, ale řekli, že když už je na cestě jejich dítě, že by to také chtělo nějaký větší byt anebo nějaký malinký domeček se zahradou. Jsem zvědavá, jestli nebankovní hypotéka bratrovi a jeho partnerce vyjde. Také se hypotéky nebojte a vyzkoušejte to. A uvidíte!