Čisto i bez práceMáte zahradu nebo jiný kus pozemku, o který se musíte starat? Ne vždycky člověku vyjde všechno co si naplánuje a dost často nám plány zhatí různé situace, které jsme nemohli předvídat. Často je to zdravotní stav, co nám neumožňuje udělat všechno co si naplánujeme. Jenže zahrada nepočká. Pokud ji používáte k pěstování květin a ovoce a zeleniny, https://www.semo.cz/osivo-semena/profi/ nemůžete ji nechat napospas osudu protože by vám nic nerostlo.

Zajíme udržování trávy je velmi důležité. V travinách se ukrývají mnohé plevele, které mohou znehodnotit nejen úrodu ale i celkový trávník a další pozemky v okruhu i několika stovek metrů. Proto je důležité jej zavčas sekat, aby se nestihly květy plevele rozvinout a plevel tak rozmnožit. Pokud nestíháte nebo nezvládáte trávu sekat, můžete si najmout firmu, která to udělá za vás. Nabízíme vám pravidelné nebo jednorázové sekání trávy, likvidaci náletů a také vyorávání pařezů. Zvládneme váš pozemek udržovat nebo dostat z nejhoršího, to záleží na vás.

sekání trávy

Máme vše co je potřeba
K údržbě pozemků máme všechno technické vybavení jaké by mohlo být potřeba. K dispozici máme sekačky, křovinořezy, traktory, mulčovače i spoustu dalšího nářadí. A to hlavní – máme ostatek šikovných a silných mužů, pro které není problém ani zanedbaná zahrada. Všechny pozemky potřebují udržovat, a pokud je i ten váš už trochu zarostlý, zavolejte nám.

sekačka na trávu

Jistě budete chtít vědět, jaká je za sekání trávy cena https://seceni-mulcovani.cz/sekani-travy. Ta se odvíjí nejen od přístupnosti a rozlohy pozemku, ale i od toho, jak je svažitý a samozřejmě v jakém je stavu. Cenu počítáme každému zákazníkovi individuálně, protože není možné ji sdělit předem bez osobní prohlídky pozemku. Zavolejte nám a společně se na pozemek podíváme. Ceny se snažíme držet tak nízko jak jen to jde, aby si naše služby mohli dovolit i lidé, kteří mají naprosto běžné příjmy. Jsme tu pro všechny.