Koupání mimo koupalištěJeště před pár lety měli bazén doma jen skutečně bohatí lidé. Bazény byly velmi drahé a na tehdejší příjmy šlo o luxusní zboží. Dnes mají vyšší příjmy i lidé kteří ještě nedávno brali minimální mzdu, a tak si bazén může dovolit větší počet domácností. Pokud máte zahradu a trochu místa, můžete mít bazén i vy. Další koupací sezonu můžete strávit u sebe doma ve vašem vlastním bazénu s celou rodinou a přáteli. Všichni si můžete užívat horké letní dny v bazénu, který bude jen a jen váš. Co pro to musíte udělat? Vybrat si u nás bazén.

luxusní bazén

Bazény se dnes vyrábí ze speciálního plastu, který venku vydrží i přes velká horka a dokonce i v mrazu. Na výběr jsou dva typy bazénů

– zapuštěný
– a bazén na povrch pozemku

Zapuštěný bazén vám poskytne více možností jak jej vyšperkovat. Díky tomu nebudete mít jen obyčejnou díru v zemi, ale skutečně luxusní bazén, který doma nemá jen tak někdo. Pokud chcete exkluzivní bazén, zvolte právě zapuštěný a přelivový bazén. Je to nejdražší varianta, ale budete nadšeni. Jestli vám stačí něco obyčejnějšího, i tak si u nás svůj bazén určitě vyberete.

dno bazénu

Právně na koupalištích mívají přelivové bazény. Okolo kraje bazénu je ještě před dlažbou jedna část, a to je právě ten přeliv. Funguje tak, že voda která se vyšplouchá ven, se dostane zpět do bazénu právě díky přelivu. Ušetříte tak za dopouštění bazénu nemalé peníze. Při koupi bazénu nesmíte zapomínat na čerpadlo, filtraci a bazénovou chemii, která vám pomůže udržovat vodu čistou a zdravotně nezávadnou.

Když bazén, tak od nás
Naše bazény patří mezi to nejlepší, co si můžete domů pořídit. Nabízíme spoustu druhů bazénů – od opravdu malých až po ty největší, kde si s klidem zaplavete. Jestli máte rádi vodu a chcete se mít kde osvěžit, aniž byste museli vytáhnout paty z domu, na nic nečekejte a pořiďte si svůj vlastní bazén.