Příslušenství k bazénuTaké se vám někdy stalo, že jste si pořídili nějaký bazén a potom byste vůbec neměli jak ho napustit? A vy se možná budete smát, ale tohle se stalo mě. I když jsem pořídila jenom takový menší bazén pro svého syna, kterému je šest let a který si bazén přál, tak by mě vůbec nenapadlo, že vlastně ho nebudu mít ani ničím jak napustit. A tento bazén byl sice vysoký jenom třicet pět centimetrů a měl průměr dva metry, tak jsem si řekla, že prostě nějak se to asi stane a že se sám bazén napustí. A vůbec by mě nenapadlo, že budu potřebovat také někdy bazénovou hadici. A bazénovou hadici jsme doma vůbec neměli. Takže když jsem potom připravila bazén a chtěla jsem ho napustit, tak jsem se takhle akorát všude po okolí podívala, kde jsem našla nějakou takovou malinkou divnou hadici, která ale bohužel vůbec nepasovala k našemu kohoutku.

Hadice k bazénu.

Zkoušela jsem to namontovat v koupelně i v kuchyni a bohužel se to nepodařilo. Tak jsem synovi alespoň takhle v kýblech nanosila trochu vody, aby tam měl alespoň deset centimetrů vody. A opravdu lituji toho, že jsem si takhle v obchodě k bazénu nevzala i bazénovou hadici. I vám doporučuji bazénovou hadici, pokud si kupujete bazén. Také dbejte hlavně na to, by vám druhý konec této bazénové hadice samozřejmě ladil také s tím, kam tu hadici budete potom šroubovat.

Dlouhá hadice.

Já to zkoušela šroubovat v koupelně k vaně a také ke kohoutku u dřezu, ale bohužel jsem také nikdy nepochodila. A kolikrát se mi také stalo, že babička mi zkoušela držet hadici u kohoutku, kdy to potom voda protékala, takže také vznikly veliké úniky vody a to bylo opravdu zbytečné. Bazénová hadice v tomhle případě byla opravdu na prvním místě a já toho lituji. Naštěstí tohle už je za mnou a partner mi pořídil opravdu dvě krásné bazénové hadice, které se budou jistě hodit. Protože máme dva kohoutky na zahradě, takže alespoň bazén napustíme rychleji, když budeme mít dvě bazénové hadice ve dvou kohoutcích.