Vážení zákazníci, vzhledem ke stěhování naší provozovny do nových prostor jsme byli nuceni dočasně omezit možnosti nabízených dopravců pouze na Českou poštu. Omlouváme se za případné komplikace.

Barva na brzdy zlatá metalická Foliatec

Zlatá metalická barva na brzdy a brzdiče Foliatec je špičková a dlouhotrvající dvousložková barva určená k natření na brzdové třmeny či bubny. Natřené brzdiče dodají Vašemu vozu sportovní a osobitý vzhled. Každá z námi nabízených sad barvev na brzdy a brzdiče FOLIATEC umožňuje nalakovat 4 brzdové třmeny, nebo přední třmeny a zadní bubny.


 • 570 Kč bez DPH
 • Skladem, ihned k odeslání
690 Kč
Kategorie: Barvy na brzdiče či brzdy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.9 kg
Barva: Zlatá
Typ barvy: Metalická
 
 

Foliatec zlatá metalická barva na brzdy či brzdiče je výrobek, pomocí kterého si můžete jednoduše změnit zašlý vzhled Vašich brzd. Jedná se o vysoce odolnou, dvousložkovou barvu, která je teplotně odolná až do cca 300°C. Barva je dále odolná vůči mechanickému či chemickému namáhání, se kterými se můžeme setkat v běžném provozu.

Jedno balení vystačí na 4 kusy brzdových třmenů, případně 2 kusy brzdových třmenů a 2 kusy brzdových bubnů. Ideální teplota pro lakování brzdových třmenů je mezi 15°C - 25°C.


Barva na brzdy Foliatec-lesklá+vodonak

Vlastnosti barvy na brzdy a brzdiče Foliatec:

 • Jednoduché a velice přesné nanášení barvy pomocí štětce
 • Lakování bez nutnosti demontáže či rozebírání brzdičů
 • Odolnost vůči teplu až do 300°C
 • Použití je vhodné i na motor či jiná tepelně namáhaná místa

Postup aplikace:

V první řadě je potřeba demontovat kolo. Následně pomocí přiloženého drátěného kartáče a čističe brzd očistěte brzdový třmen. Okolí brzdového třmenu je potřeba zakrýt vhodnou páskou, abyste nenanesli barvu i na brzdový kotouč. Potřebné množství barvy si namíchejte s tužidlem v poměu 3:1. Na celou plechovku barvy se použije celá plechovka tužidla. Barvu na třmeny nanášejte pomocí přiloženého štetce. Po natření je důležité, abyste nechali barvu dostatečně zaschnout (cca 2 hodiny). Nasaďte kolo zpět na auto. Vozidlo je schopné běžného provozu až po 24 hodinách od lakování.

Celý postup si můžete prohlédnout na níže přiloženém videu.

Postup aplikace barvy na brzdy Foliatec

Barva na brzdy Foliatec-balení+vodoznak

Obsah balení:

 • čistič 400ml
 • barva 150g
 • tužidlo 50g
 • dřevěná špachtle na míchání barvy
 • štětec pro nanášení barvy
 • drátěný kartáč pro očištění brzdových třmenů
 • sada gumových rukavic

Postup aplikace na videu

Informace o výrobci

Foliatec je německá firma se zaměřením na vizuální úpravy automobilů. Již více než 30 let stanovuje standardy pro design a kvalitu. Díky zaměření na zákazníky a jejich potřeby firma neustále roste, a to jak doma v Německu, tak i v zahraničí. Za tím vším stojí kreativní a cílevědomý tým lidí, který kombinuje vášeň spolu s blízkými vztahy se zákazníky.

Foliatec je průkopníkem v oblasti barevných fólií. Známý se stal pro své spolehlivé a vysoce kvalitní výrobky již v roce 1980. Od té doby přichází průběžně s různými inovacemi. Spolu s jeho již populárními car wrapping fóliemi i nadále vyvíjí nové inovativní fólie, barvy, spreje a příslušenství pro individuální automobilový styling.

V dnešní době již není využívání výrobků Foliatec omezeno pouze na automobilový průmysl. Univerzální použitelnost výrobků byla prokázána všestrannými, dnes již velice známými, stříkanými fóliemi ve spreji, které se běžně používají nejen na ráfky kol, ale i jízdní kola, zahradní nábytek nebo další různé bytové doplňky. Mimo právě zmíněných fólií ve spreji na našem e-shopu KAPU.cz nabízíme také barvy na brzdiče a barevné linky na obvod kola od tohoto výrobce Foliatec.

Logo FOLIATEC

Videorecenze


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.