Často kladené dotazy (FAQ)

Z důvodu hromadění často se opakujících vašich dotazů jsme se rozhodli sepsat pro vás tuto stránku, kde si můžete pročíst časté dotazy ostatních nakupujících a odpovědi na ně. Pokud zde nenaleznete vámi potřebné informace, jsme vám k dispozici na e-mailu info@kapu.cz nebo na telefonu +420 605 240 262, kde vám rádi poradíme a zodpovíme vaše dotazy.

Dotaz zákazníka

Odpověď obchodu

Máte kamennou prodejnu s vystavenými produkty? Kamennou prodejnu jako takovou bohužel zatím nemáme.
Kolik mě bude stát doručení objednávky ke mě domů? U objednávek nad 5.000,- Kč doručujeme zboží po celé ČR ZADRMA. Pro objednávky, jejichž celková cena je nižší než 5.000,- Kč, nabízíme velmi nízké ceny dopravného, startující již na částce 70,- Kč. Bližší informace naleztene na stránce doprava a platba.
Kam všude zboží posíláte? Zboží zasíláme po celé České republice i na Slovensko až k vám domů, případně na zvolené výdejní místo, kterých jsou stovky po ČR i SK. Pro zákazníky z Prahy navíc nabízíme expresní doručení ještě v den objednání.
Jak přesně u Vás můžu nakoupit? Nakupování u nás probíhá naprosto stejným způsobem, jako u kteréhokoliv jiného internetového obchodu. Přesný postup krok za krokem si případně pročtěte na stránce Jak nakupovat.
Musím mít nějakou minimální hodnotu objednávky? Nemusíte. Klidně si zakupte zboží za pár korun, my vám jej velice rádi zabalíme a odešleme.