Jak na weby


Já sama mám opravdu veliký problém s tím, že nedokáži moc zacházet s počítačem. S tímhle jsem měla veliké problémy, protože když jsem nastupovala do práce, tak jsem měla dělat právě hlavně s počítačem. Ale řeknu vám, když jsem ještě chodila na střední školu, tak jsem z počítačů a informatiky měla dvojku, takže jsem předpokládala, že v práci to nebude o moc složité než ve škole. A navíc jsem také měla za sebou půlroční počítačový kurz, kde nás všechno naučily, včetně toho, jak na webové aplikace na míru https://www.strelec.pro/napsal/webove-aplikace-na-miru.

Učím se na pc.

A pan šéf po mě chtěl později na počítači takové věci, a tak složité skutečnosti, že jsem vůbec tomu nerozuměla a nedokázala jsem nic dát dohromady. Jak je to množné? Měla jsme to umět! Šéf po mně chtěl také různé webové aplikace na míru, které jsem měla udělat. A sice jsem s tím měla už dvakrát zkušenost, ale přece jsem jenom dvacet let ze střední školy, maturitu mám, ale vůbec jsem nechápala, jak na webové aplikace na míru. Znala jsem to, to ano a nebudu lhát. Ale už jsem to zapomněla. Když jsem tuhle řekla svému nadřízenému, že jsem tohle dělala, ale že jsem to už zapomněla, tak jste měli vidět výraz mého nadřízeného.

Znáte analytiku?

Byl úplně ohromený a také velice naštvaný. On absolutně nedokázal pochopit, že tomuhle nerozumím. Já vlastně ani nevím, co si o tom mám sama myslet. Protože já bych to vlastně umět měla, když jsem maturovala a všechno už jsem zvládla. Ale zase na druhou stranu, když jsem to více jak dvacet let nepoužívala, tak to člověk asi nějak docela zapomene. Takže jsem si řekla, že za to já tak úplně nemůžu. Vždyť on si mě nadřízený vlastně ani vůbec neprověřil, jestli tohle všechno na počítači zvládám. Takže jsem si řekla, že budu chodit opět do nějakého počítačového kurzu, abych vše dohnala, hlavně abych si všechno připomněla, abych si mohla tuto práci v bance udržet. Tato práce mě opravdu hodně naplňovala a bavila mě, byl můj sen, takže by byla opravdu veliká škoda, kdybych o toto místo v zaměstnání přišla jenom kvůli tomu, že nerozumím webovým aplikacím na míru.