Hydrolizovaný kolagen a jeho účinky na organismus.


Naše tělo je úžasné. A věci, které se v něm odehrávají jsou naprosto uchvacující. Vše se v něm děje s naprostou přesností a dokonalostí. A někdo by snad ani nevěřil, že nejsme jen naprogramované stroje s přesností na sekundu. Jsme doslova dokonalé organismy, které ale potřebují svoji péči. Ano jsme dokonale navržené bio stroje. Ale kdo se o sebe sám nestará a nedává si potřebnou péči kterou si tělo žádá, může mít zdravotní komplikace i následky. A ty mohou postupovat do nemocí a někdy přejít i v následnou smrt. A vy proto byste měli dělat všechno proto, aby se to nestalo. A vy jste byli dlouho zdraví a žádné zdravotní problémy jste neměli.

mastička

Ale to je velmi složitá věc. Protože v tom nehraje jenom roli vaše péče o zdraví, ale mnohdy je v tom i genetika kterou je velmi těžké ošálit. Ale stále platí, že prevence je velmi důležitá. A některé látky si naše tělo vyrábí, ale jen v opravdu malém množství. A tak je velmi důležité dbát na jeho doplnění. A to například pokud se jedná o kolagen. Kolagen je bílkovina, která se sice nachází v našem těle, ale postupem let ji v našem těle postupně ubývá až jeho produkci naše tělo zastaví úplně. A pak je na čase abychom se rozhodli sami. Budete se spoléhat na to, že už ho nepotřebujete, anebo ho vyzkoušíte v doplňcích stravy?

mladá tvář

Hydrolizovaný kolagen se vyrábí rozemletím hovězích kostí a chrupavek a potom se projde ještě několika výrobními kroky. A úplně nakonec se dehydratují. A tím vznikne prášek, který je pro tělo skvěle vstřebatelný. a to až devadesáti procenty. Jsou to vlastně aminokyseliny, které se vstřebávají do krevního oběhu a tím pádem se stávají novými prvky vznikajícího nového kolagenu. A tento typ kolagenu je známý už stovku let. A využívá se hlavně při vaření. A jeho nejznámější účinky byly dokázány na kvalitě vlasů a nehtů. Ale pomůže vám i při léčbě artritidy nebo revmatu. A také při budování svalové hmoty anebo při problémech s hubnutím. A nejsou dosud známé jakékoliv jeho vedlejší účinky. A tak se nemusíte bát si kolagen koupit a vyzkoušet ho. Je nazýván elixírem mládí.