Proč si vybrat nás?


Kdo chce stavět dům, ten má na výběr dvě možnosti. Stavbu svépomocí a nebo cestu kdy si dům klient nechá postavit stavební firmou. Obě varianty mají svoje klady a samozřejmě i zápory.

Stavba svépomocí
Stavbu svépomocí si většinou vybírají lidé, kteří mají buď zkušenosti se stavbou, a nebo mají mnoho přátel a známých, kteří jim na stavbě vypomohou. Postavit si dům vlastníma rukama se rozhodnou i lidé bez zkušeností, protože si věří že to zvládnou. A nezjistíte to jinak než tím že to prostě zkusíte. Jenže pokud během začátku stavby zjistíte že na to nestačíte fyzicky nebo časově, může to být velký problém. Začíná se základovou deskou a jen málokterá firma vám bude ochotná postavit dům na vámi zhotovené desce. Pokud si nejste 100% jistí že to zvládnete, zvažte raději cestu stavby na klíč.

klíč k domu

Stavba na klíč
My jsme firma, která staví rodinné domy na klíč. Máme svoje typové projekty, ze kterých si naši klienti vybírají to, co jim bude nejlépe vyhovovat. Najdete u nás převážně bungalovy, protože je to moderní typ rodinných domů. Jsou oblíbené, protože většinou jsou přízemní. Nabízíme i patrové domy, ale populárnější jsou ty přízemní. U výběru domu byste měli myslet i na to že v něm budete bydlet i v penzi, kdy můžete mít problémy s chůzí do schodů.

nový dům

Nevíte co pojem “na klíč” znamená?
Je třeba mít pozemek. Poté si vyberete projekt, a pokud budete chtít, dokážeme vám zajistit i stavební povolení. Pak se můžeme pustit do práce. Máme spoustu velice šikovných řemeslníků a svoje dodavatele, takže vám postavíme přesně to co si vyberete. Stavíme zděné domy i dřevostavby a oba typy domů mají v základu solární panely a tepelné čerpadlo. Díky tomu budete mít nižší náklady na provoz.

Od nás budete mít dům přesně podle projektu kompletně hotový. Jediné co si budete muset vybrat a zařídit sami je kuchyňská linka.