Vlastní bydleníJe stále opravdu hodně lidí, kteří sní o tom, že jednoho dne budou mít vlastní bydlení. Ale já se tomu vůbec nedivím, protože já patřím mezi ty lidi, kteří by také chtěli mít vlastní bydlení a konečně svůj vlastní byt. Nejsem ani tak moc náročná. Mě by vlastně možná stačila i nějaká menší garsonka, protože my s partnerem stejně neplánujeme děti. Já mám totiž jednu vážnou genetickou poruchu, takže jsem si řekla, že raději nebudu mít děti, aby špatnou nemoc nepřenesla i na své děti. Místo toho se s partnerem věnujeme sami sobě a chováme dva úplně malinkaté pejsky, které milujeme jako naše děti.

Stačí mi malé bydlení.

Proto si myslím, že je opravdu prima, že také banky nabízejí různé hypoteční úvěry a další typy hypoték, které by právě lidem mohli způsobit to, že by lidem udělali radost, aby si mohli pořídit vlastní nemovitost. Abych se přiznala, tak mě jako první zaujala americká hypotéka bez registru. Vy se asi ptáte, kde jsem přišla na americkou hypotéku bez registru? Ne, nebyla jsem kvůli tomu v Americe, tohle tedy vůbec ne. Tento druh hypotéky se tak jmenuje, protože to má originální název a pochází třeba například z Ameriky. Je to tak opravdu? Je to vážně výhodný finanční produkt a podle mého názoru opravdu skvělá hypotéka.

Vlastní bydlení je zábava.

Já sama jsem si řekla, že s partnerem bychom mohli uvažovat právě o americké hypotéce bez registru https://www.americka-nebankovni-hypoteka.cz/. Můj partner chvíli váhal, protože si nebyl jistý tím, když tam bylo to slovo bez registru, ale to se vůbec nemusí bát. Pokud i vy se obáváte a máte strach, že byste třeba naletěli, tak si klidně můžete vzít nějakého finančního nebo bankovního poradce, který vám vždycky pomůže. Abych vám řekla pravdu, tak já bych taky asi do něčeho nešla, kdybych neměla finančního poradce, opravdu vždycky dávám na rady odborníků, a ne na sebe, jsem totiž laik. Navíc chci vždycky odborný a profesionální názor.