Na své přítelkyni si můžete skvěle pochutnatÚvodní nadpis by mohl vyznít, jako nabádání ke kanibalismu, kdy si svou partnerku dopřejete k obědu, ale toto je samozřejmě pouze slovní hříčka. Máme na mysli něco úplně jiného, a sice jak si na partnerce pochutnat, abyste z toho měli požitek oba dva:

Probouzejte v sobě pozitivní emoce – všimli jste si, kolik vlivů na člověka působí v emoční sféře ve směru k negativitě? Mnoho negativních emocí strachu, úzkosti, depresí, agresivity a zloby vyvolává pestrá plejáda televizních pořadů a různá zpravodajství. Myslete raději pozitivně, namísto TV vyjděte do přírody, udržujte dobré přátelské vztahy a buďte tolerantní, empatičtí a laskaví i ke svému protějšku. Žádné násilí v různých formách nikdy nic dobře nevyřešilo.

ženský obličej

Naslouchejte jeden druhému – v některých domácnostech se partneři sejdou až večer, protože na sebe nemají čas, a v té době se ještě nechají rušit mobilním telefonem nebo e-mailem. Toto je ale cesta k rozchodu, který nastane dříve či později. Kdy jste se naposledy objímali v posteli, kdy jste si několik hodin pouze povídali a kdy jste spolu hráli nějakou společenskou hru, třeba karty, kostky nebo šachy?

Rozdělte si práci – když muž leží na kanapi a sleduje fotbal a jeho žena kmitá v kuchyni, z takového vztahu obvykle nevzejde mnoho dobrého. Snažte se spolu provádět pracovní úkony anebo si je alespoň poctivě rozdělit. Budete mít ze sebe lepší pocit a na sebe také více času.

dívka u moře

Buďte k sobě upřímní i v posteli – partnerský vztah by měl být takový, abyste jeden druhému mohli plně důvěřovat a uvolnit své pozitivní emoce i v posteli. Sex získá na ohromné síle teprve tehdy, budete-li zcela otevření jeho projevu. Sex, to je energie, a tělo je pouze prostředníkem k jejímu vyjádření, takže když energie proudí, sex je úžasný. Když neproudí, blokujete se a ochuzujete o maximální rozkoš a slast. Vnímejte svá těla plně v jejich kráse a užívejte je všemi smysly – chutí, sluchem, zrakem, čichem a hmatem. Nebudete se pak muset nikde shánět po generikách Viagry kvůli poklesu testosteronu a mizerné erekci.