Kvalitní hypotékaHypotéka bez doložení příjmů? Opravdu tohle existuje? Není to jenom vtip? Vůbec jsem si nedokázala představit, co si pod tím mám vlastně myslet, když si nějaký člověk vezme hypotéku bez doložení příjmu. Abych se přiznala, tak vám řeknu, co jsem si jako první myslela. Měla jsem za to, že když si člověk vezme hypotéku bez doložení příjmu, tak vlastně nemusí vůbec podnikat anebo pracovat. Protože to vlastně nemusí dokládat žádný příjem, nemusí dokládat, že třeba má nějakou výplatu anebo nějaké peníze z brigády a tak podobně. Je tohle vůbec pravda? Byla jsem z toho v šoku. Jak tohle může nějaká banka udělat, že někomu dá vysoký úvěr nebo hypotéku, když nebude mít žádný příjem, když nebude dokládat svůj příjem ze zaměstnání?

Splátky se musí vždy splácet.

Tak jsem raději vzala telefon a zavolala jsem na telefonní číslo, které mě mělo spojit s bankou. Byla jsem totiž opravdu hodně nesvá a taková velice překvapená, že vůbec existuje hypotéka bez doložení příjmu Americkahypoteka. Já jsem totiž o hypotéce snila. Samozřejmě, že mám příjem a hypotéku bych normálně dokázala splácet, v tom bych neviděla žádný problém, ale mě spíše zajímala hypotéka bez doložení příjmu. Třeba je to něco zajímavého a nějaká novinka, která se vyplatí, která se vyplatí jak finančně, tak také lehkou dostupností. Já samozřejmě mám peníze a nemám jich docela málo. Mám peněz dost, ale i tak jsem si řekla, že by bylo nejvhodnější, kdybych si vzala takovou hypotéku.

Jsem opravdu šetřivý člověk.

Která bude pro mě nejlepší a kde také ušetřím nejvíce peněz. Když mi potom v bance vzali telefon, tak mi řekli, že hypotéka bez doložení příjmů je taková, že se samozřejmě musí splácet a musíte dokládat, že vlastníte nějakou jinou nemovitost. U mě byla výhoda, že já vlastním dvě chaty, takže opravdu byla výhoda, když jsem si s partnerem vzala hypotéku bez doložení příjmů. Partner také nevěděl a netušil, že hypotéka bez doložení příjmu existuje a také jsme ani jeden nevěděli, že hypotéka bez doložení příjmu je opravdu velice oblíbený a kvalitní finanční produkt.