Joyetech Widewick – to pravé pro začátečníkyElektronických cigaret máte dnes na výběr nepřeberné množství. Dnes snad každý měsíc vychází nějaká novinka, která stojí za pozornost. Ale takový začátečník se může v tomto velkém výběru snadno ztratit. Jaká je ta nejlepší elektronická cigareta pro začátečníky?

To se nedá tak snadno říct. Někdo již od začátku chce něco náročnějšího, z čeho získá dokonalé podání chuti a bude si moci sestavovat vlastní sety, někdo jiný chce hlavně jednoduchost, která mu umožní snadno proklouznout do světa vapingu. Pro ty, kteří ocení především jednoduchost, je skvělou volbou Joyetech Widewick.

vapování

Tento malý, nenápadný pod v sobě skrývá více, než se může na první pohled znát. Jeho hlavními přednostmi jsou jednoduchost a nízká cena. Tuto elektronickou cigaretu pořídíte za cenu kolem 300 Kč. A na ovládání je opravdu jednoduchá. Nenajdete na ní displej, žádné možnosti nastavení, dokonce ani žádné aktivační tlačítko. Cigaretu jednoduše nabijete a potahem ji aktivujete. Její obsluha je tedy podobná jako u jednorázových elektronických cigaret, na kterých mnoho z nás začínalo. Žádné starosti, jen se staráme o to, aby byla dostatečně nabitá a pak už jen nerušeně potahujeme.

vapování

Jediné, co na cigaretě najdete je ledka, která signalizuje proces nabíjení, potah a také to, když je cigareta vybitá.

Jedná se o pod, takže dostanete utažené potahy ve stylu MTL. Nicméně podání chuti u tak levného podu je nečekaně skvělé. Nemusíte ho používat jen na tabákovky, krásně vám vykreslí i ovocné příchutě a je vhodný i na vapování dezertových náplní. V pohodě zvládne liquidy o klasické hustotě 50%50, ale nemusíte se bát ani naředění 60/40. K dostání je v několika barevných variantách. Nevýhodou je, že barva se po pár měsících opotřebuje a pod cigaretou začne prosvítat kov. Na její funkčnost to ale nemá vliv. Widewick je to nejlepší pro ty, kteří chtějí přecházet z jednorázovek na klasické elektronické cigarety.