Vrácení zboží

Nevyhovuje vám z jakéhokoliv důvodu zboží, které jsme vám zaslali? Nevadí, můžete nám jej do 14 dnů poslat zpět a my vám bez zbytečných otázek vrátíme všechny peníze. Kompletní podmínky naleznete v obchodních podmínkách, případně také v poučení o právu na odstoupení od kupní smlouvy, které je také součástí e-mailu potvrzující přijetí objednávky.

Garance 14 dní - KAPU.cz

Při vrácení zboží prosím dodržujte následujících 6 bodů:

1) Nejdéle do 14 dnů od převzetí zboží nám odešlete informaci o tom, že chcete odstoupit od smlouvy. Doporučujeme vám k tomu využít formulář, který naleznete zde. Vyplněný formulář nám prosím odešlete e-mailem na adresu info@kapu.cz a následně jej také vytištěný přibalte ke zboží.

2) Zboží doručte zpět k nám na provozovnu na adresu Kapu.cz, Perucká 2522/1, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, a to nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. Zboží musíte doručit na vlastní náklady. Neposílejte ho na dobírku, takovou zásilku nebudeme přebírat.

3) Zboží, které budete vracet, vám doporučujeme vracet v původním neporušeném obalu. Zboží by nemělo nést známky použití, mělo by být nepoškozené, kompletní (včetně příslušenství, záručního listu, návodu atd.) a s kopií dokladu o koupi. Zboží doporučujeme pro přepravu pojistit. 

4) Peníze za zboží vám vrátíme převodem na váš účet a to do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. Nejsme povinni vám vrátit všechny vynaložené prostředky dříve, než nám předáte zboží nebo prokážete, že zboží bylo odesláno.

5) Byla-li snížena hodnota zboží, jsme oprávněni naúčtovat vám poplatky spojené s uvedením zboží do originálního stavu. O tyto poplatky bude ponížena částka, kterou vám vyplatíme.

6) Pokud byl ke zboží poskytnut dárek, darovací smlouva se tímto ruší a jste povinni jej vrátit spolu se zbožím.

 

Kompletní informace ohledně vrácení zboží ve 14 denní lhůtě naleznete v našich Obchodních podmínkách v bodě č. 5.

Potřebujete spíše než vrácení zboží řešit reklamaci? Potom prosím navštivte stránku reklamace, kde se dozvíte vše potřebné.