Reklamace

Jestliže jste navštívili tuto stránku, tak s největší pravděpodobností došlo k nějakému problému s vaším nově zakoupeným zbožím. I to se bohužel může stát a vy samozřejmě máte právo na reklamaci výrobku. Tato nastalá situace nás velice mrzí a ujišťujeme vás, že k vaší reklamaci budeme přistupovat s maximální péčí a odpovědností.

Abychom vám tuto nepříjemnou situaci co nejvíce ulehčili, níže jsme pro vás vytvořili průvodce reklamací, kterého můžete využít. Pomůže vám vybrat správný způsob řešení reklamace. Po kliknutí  na vhodnou variantu se vám zobrazí návrh řešení problému.

Průvodce reklamací

Tento průvodce vás provede krok za krokem přesným postupem, jak reklamovat zboží, které jsme vám prodali na e-shopu KAPU.cz.

(klikněte prosím na variantu, která nejlépe vystihuje váš důvod k reklamaci zakoupeného zboží)


1. varianta: Zboží jsem objednal, přišlo mi potvrzení o předání zboží dopravci, ale žádné zboží mi nepřišlo!

Zboží mělo přijít, ale nepřišlo

Jelikož jsme již zboží dopravci předali (o čemž jsme vás informovali e-mailem), mohlo dojít k poškození či ztrátě balíčku u dopravce. Každopádně vás v tom nenecháme a uděláme vše pro to, abychom s dopravcem balíček dohledali. Co nejdříve nás prosím kontaktujte.

2. varianta: Zboží jsem objednal, bylo mi doručeno, ale je poškozeno!

Zboží přišlo poškozené od dopravce

Toto se bohužel i přes veškerou naší snahu může stát. Někteří dopravci, respektive jejich řidiči se ke zboží prostě chovají jak hlupáci. Vše je to pouze a jen o lidech. Kontaktujte nás prosím a domluvíme se, jak dál. Zboží je totiž u dopravce potřeba reklamovat. Někdy to můžeme udělat za vás, jindy chce dopravce jednat pouze s odběratelem.

3. varianta: Zboží jsem objednal, bylo mi doručeno, ale je jiné, než jsem si objednal!

Zboží přišlo nekompletní, nebo jiné, než objednané

Toto bude nejspíše chybou na naší straně, kdy jsme vám omylem zaslali nesprávné zboží, případně pouze jeho část. Neberte toto prosím jako naší snahu jakkoliv vás podvést. Vždy jednáme férově a bohužel i takováto situace se občas vinou špatné kontroly zboží může stát. Kontaktujte nás prosím a vše rychle napravíme. Okamžitě vám zašleme chybějící, případně správné zboží a odebereme si od vás to špatně dodané. Samozřejmě na naše náklady.

4. varianta: Zboží jsem objednal, bylo mi doručeno, ale nevyhovuje mi!

Vrácení zboží

Nevyhovuje vám z jakéhokoliv důvodu zboží, které jsme vám zaslali? Nevadí, můžete nám jej do 14 dnů poslat zpět a my vám bez zbytečných otázek vrátíme všechny peníze.
Ptáte se tedy, jak nyní postupovat? Podívejte se prosím na stránku vrácení zboží, kde přesný postup detailně popisujeme, případně nás kontaktujte.

5. varianta: Zboží mi v záruční době přestalo fungovat, či jiný důvod k reklamaci!

Zboží přestalo fungovat, či jiný důvod k reklamaci

Zde je prosím potřeba rozlišit, jestli se skutečně jedná o vadu, jejíž důvod lze vyřešit reklamováním výrobku, nebo jde o vadu způsobenou běžným opotřebením zboží. Pokud se jedná o běžné opotřebení (např. ztráta kapacity baterie cca po roce používání), tak zboží nejde reklamovat, nicméně i tak nás kontaktujte a zkusíme společně něco vymyslet. Pokud se jedná o ten první případ, nebo si nejste jisti, vyplňte prosím formulář o uplatnění reklamace, který byl součástí e-mailu potvrzující přijetí objednávky (lze jej také stáhnout zde). Vyplněný formulář vytiskněte, podepište a spolu se zboží prosím doručte k nám na prodejnu - můžete donést osobně, nebo zaslat poštou. Zboží zkontrolujeme a nejpozději do 30 dnů reklamaci vyřešíme. Obvykle však tato doba bývá do 14 dnů.