Vážení zákazníci, vzhledem ke stěhování naší provozovny do nových prostor jsme byli nuceni dočasně omezit možnosti nabízených dopravců pouze na Českou poštu. Omlouváme se za případné komplikace.

Fólie ve spreji či barva na kola

Fólie ve spreji Foliatec, známá také jako dip, je mezi milovníky aut hojně vyhledávána pro svou jednoduchost aplikace. Aplikuje se na povrch, který chcete upravit, a po zaschnutí vytvoří jednolitou fólii. Díky tomuto postupu dokonale přilne ke každému záhybu vozidla a také proto je velice vhodná jako barva na kola. Tato fólie ve spreji od Německého výrobce Foliatec se dá po zatuhnutí kdykoliv, bez zbytků a bez poškození původního povrchu, sloupnout, díky čemuž si můžete změnit vzhled svého auta téměř každý den. Fólie ve spreji či barvy na kola Foliatec dodáváme jak v klasických lesklých barvách, tak také v barvách matnýchmetalických či dokonce neonových a ve třech různých velikostech.

Nejmenší, 150ml fólie ve spreji jsou vhodné pro lakování znaků vozidel, případně drobné opravy již poškozených fólií. Střední balení obsahuje fólii ve spreji o velikosti 400ml, které je vhodné pro lakování masek, zrcátek a dalších menších částí vozidel. Jako nejvýhodnější vychází balení o celkové velikosti 800ml, kdy kromě fólie ve spreji dostanete také bohaté příslušenství pro usnadnění práce. Tato velikost vám vystačí na nalakování 4 kol do velikosti až 17". Dále Vám doporučujeme podívat se také na příslušenství k fóliím ve spreji Foliatec.

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 64 položek celkem

Stránka 1/2

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.