Máte již přezuto na letní gumy?

 

Předpokládáme, že váš vůz už před nějakou dobou odložil zimní výbavu a nyní se prohání na elegantních a štíhlých letních gumách. Tento článek ale není ani tak o přezutí pneumatik, jako spíš o jedné nepříjemnosti, která se s nimi pojí. Zvláště u starších a ojetých vozů po nazutí nových, hezkých lesklých hliníkových kol často koukají nevzhledné brzdové třmeny. Ty mohou být v nejhorším případě i zrezivělé. Nechce se vám hned kupovat komplet nové brzy za cca 30 000 Kč, ale chcete, aby vaše auto působilo dokonalým estetickým dojmem? Máme pro vás jeden užitečný tip, jak na to.

Barva na brzdy Foliatec je skvělým řešením renovace starých brzd

Pokud vaše brzdy ještě fungují spolehlivě, ale jejich vzhled už má svá nejlepší léta za sebou, stačí je natřít barvou na brzdy a brzdiče Foliatec. Chcete dodat svému vozu osobitý a sportovní vzhled? S barvami Foliatec sice nezvýšíte brzdný efekt, ale automobil obdaříte originálním a krásným designovým prvkem. Navíc máte na výběr z mnoha barev a odstínů, takže výsledek bude vypadat dobře na každém vozu.

Aplikace barev Foliatec je snadná a zvládnete ji během chvilky

Nemusíte být zrovna profesionální autolakýrník, abyste zvládli natřít brzdy svého vozu. Zašlý vzhled brzd změníte díky dvousložkovým barvám Foliatec raz dva. Po natření stačí nechat barvu asi dvě hodiny zaschnout a oprava je hotova. Nyní stačí nasadit kolo, počkat 24 hodin a můžete vesele jezdit. Balení barev Foliatec navíc obsahuje bohaté příslušenství, které vám aplikaci velmi usnadní.

S produktem obdržíte kromě barvy také čistič, ředidlo, tužidlo, dřevěnou špachtli na míchání, štětec, kartáč na čištění třmenů a gumové rukavice. Tento balíček zkrátka obsahuje kompletně vše, co potřebujete k dokonalé proměně vzhledu brzd.

Proč byste měli sáhnout po barvách Foliatec?

  • Představují efektivní a dostupný prostředek k estetické úpravě brzd.
  • Jejich aplikace je snadná a nenáročná na čas, zkušenosti a vybavení.
  • Na výběr máte z celé palety barev, takže můžete klidně popustit uzdu své fantazii.
  • Jedno balení vám vystačí na 4 kusy brzdových třmenů, případně 2 kusy třmenů a 2 kusy bubnů.
  • Barva je vysoce odolná, a to jak teplotně (až do 300°C), tak vůči mechanickému a chemickému namáhání.
  • Barvy Foliatec nemusíte použít jen na brzdy, lze jimi také natřít například zašlé části motoru.

Sečteno a podtrženo, brzdové barvy Foliatec jsou skvělým, dostupným a snadným způsobem, jak zrenovovat vaše sešlé či zarezlé brzdy. Podívejte se na naši nabídku a sami se přesvědčte o jejich kvalitách.